Co se stane?

24. may 2011 at 19:33 | Kirma |  About me
Nikdo neví, co se stane v budoucnosti. Hodně lidí chodí k věštcům, terapeutům z oboru magie a podobně. Má to vůbec nějakou cenu? Je lepší se nechat od osudu překvapit, než se jen strachovat, co se stane.
Já o budoucnosti přemejšlím jen z hlediska toho, že brzy nastoupím na střední školu, už tenhle rok v září. Takže jak se dá říct- z hlediska vzdělávání, chci se někam dostat. Ale budoucnost typu kdy opustím tenhle svět, nebo jestli skončím na ulici (což se doufám nestane), to se nezajímám, protože mě tyhle věci dost upřímně děsí. Abych pravdu řekla, před písemkou si vyložím karty, i když je to bláznovství si řeknete, abych zjistila, jak na tom jsem. Občas (ALE fakt jenom občas) je dobrý vědět, jestli dosáhnete dobrého výsledku a lépe se připravit na různé věci, ale tohle je individuální a každého věc. Pokud jde někdo třeba na pohovor, nevím, jestli bude mít čas, zabývat se takovýma ,,blbůstkama,,.
Budoucnost ovlivňuje hodně lidí a mění je. Já jsem se také postupem času změnila a nad budoucností jsem nepřemýšlela. Přišlo mi to, jako plýtvání mých myšlenek. Co mě čekalo a co mě čeká, to se ptám doteď, ale nikdo mi odpověď nedá.
Taky se hodně lidí zabývá otázkou Jestli bude konec světa v roce 2012. Já tomu nevěřím, protože už v roce 1994, 2000 a teď v roce 2011 bylo předpovídáno, že svět skončí a nic se nestalo, tohle je ale také jenom spekulativní otázka. Hodně vědců hledá řešení, proč zrovna v r. 2012 by měl konec světa nastat. Války, výbuch Slunce a podobně.. Tak války jsou hodně pravděpodobné, ale že by kvůli tomu byl konec světa (pokud se nepoužijí jaderné zbraně) to podle mě nevypovídá.
Tohle je velmi ožehavé téma, které stojí za popřemýšlení. Vracíme se (i když někdy neradi) do minulosti a probíráme ji radši než to, co nás čeká.....


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ketryndiar ketryndiar | Web | 24. may 2011 at 20:13 | React

Pěkně řečeno. Btw hezký blog. Jukneš na můj? :-)

2 Kirma-Lee Kirma-Lee | 24. may 2011 at 20:39 | React

Děkuju moc :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement