Fejeton č. 1

25. may 2011 at 19:52 | Kirma |  Fejetony
Malý představení blogu ve formě fejetonu :D
Vim, že fejetony sou v novinách, ale pojmenovat takhle svojí rubriku v blogu mi přišlo zajímavý. Vlastně, proč ne? Hodně lidí si vytváří blogy s hodně zajímavejma rubrikama. Tak sem si říkala, proč toho nevyužít.
Protože sem si vymyslela tenhle blog jenom z nudy, články píšu se zaujetím. Hrozně mě to baví, ráda potom zjišťuju, že můj blog někoho zajímá. Ráda píšu příběhy, úvahy, ráda se dělim o obrázky, videa, hudbu, filmy... A byla škoda toho nevyužít. Proto ten blog. Nemohla sem si věci, co mám ráda, nechat jen tak sama pro sebe a nechat je vplout do neurčita. Navíc mám spíš hodně blogů, kde spolupracuju se svýma kamarádkama, tak sem si řekla, že si vytvořim vlastní blog :D Přišlo mi to, jako zajímavej nápad. Určitě to mělo aspoň malej účinek xD
Pokud se mi do ruky dostane něčí vyprávění, novinka, obrázek či video, ráda to uveřejním, nebo zpracuju. Samozřejmě se souhlasem, nejsem kopírka. Nerada kopíruju. A už vůbec ne cizí články. vždycky uvedu zdroj, protože mi přijde srabství, považovat cizí práci za svojí. To bych si ten blog mohla už rovnou vymazat, protože by to spíš byl ,,mix cizích prací,,.
Pro svoje příběhy se radši držím skutečnosti, protože skitečnost je krutá a nemilosrdná, život se s náma nemazlí. Proto moje příběhy časti nekončí happyendem.
Hudbu miluju. Mám jí radši, než filmy, protože tak dlouho netrvá xDD Ne to byl vtip. Hudba je pro mě něco jako lék na špatnou náladu. Ať už je to rock, pop, gothic, všechno mě uklidní. Říká se, že hudba vyrábí endorfiny, hormony štěstí. Myslim, že sem typickým příkladem, protože po poslechnutí hudby mám úžasnou náladu :D
Obrázky mě fascinují, pokud jsou umělecké. Fotky celebrit, přírody, wallpapery.. To je všechno na hezký pokoukání. Tyhle obrázky se mi hrozně líbí a určitě nejsem sama.
Tzv. ,,pokráčka,, mě baví ze všeho nejvíc. Kdy můžu připojit jeden příběh k dalšímu a vytvořit napínavou story plnou zrady, lásky, zklamání.... A tak dále.
No a to je asi tak vše, pro seznámení s blogem a trošku toho ,,pofejetonování,, xD
Kirma Lee
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement