Fejeton č. 2

30. may 2011 at 20:39 | Kirma |  Fejetony
Strach a nejistota
Ne, že bych byla nějaká vystresovaná osoba, která by na vás přenášela jenom nějaké depky, to ne:) ale je tu jedna věc, která mě znepokojuje už asi 2 dny a s tímto strachem se sama sebe ptám: Je tohle všechno vůbec možný? Jsou to asi 4 věci (možná špatně počítám, možná jich je víc, ale doufám že ne) a hezky se řadí od neprimitivnějšího problému až po ten nejzávažnější. U těch prvních se určitě plácnete do čela a řeknete si: Ježiši, co to řeší za kraviny?!!! A u toho posledního si řeknete: Tohle by spíš měla řešit, než nějaký miniproblémy.
Prvním problémkem (schválně sem ho tak pojmenovala) je malá starost. Je to jenom taková malá pitominka: zejtra totiž jedem se školou na dvoudenní vejlet a já mám asi nejspíš od narození zakódovaný, že mám strach, že prostě někde něco zapomenu, cesta nevyjde, něco nestihnu, nezvládnu...Ale z toho se dá lehce uklidnit. Blbina, že jo?
Dalším je strach z vážných nemocí. Nevim, jestli mě někdy něco potká, jestli mi už něco je, nebo bude... Vim, že to neni nic příjemnýho a osobám, které něčím trpí a je to ne moc dvakrát vyléčitelná věc, se snažim alespoň minimálně pomoct. Alespoň psychicky.
Předposledním problémem jsou reakce na moje občas blbý známky, ale tim trpí snad 80% teenagerů, ani ne.
A poslední problém (a tomu už já ze svýho hlediska říkám problém s velkym P) je to, jestli zvládnu dodělat střední školu, jestli se mi něco nestane, jestli udělám maturitu a tak. A teď schválně: U toho posledního problému je toho víc xD
Dopředu říkám, že řešim hrozný kraviny. Ale jenom tim chci poukázat na jednu věc:
Nikdo neni dokonalý ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement