Nenávist 10

27. may 2011 at 15:03 | Kirma
O několik dní později
Ve škole bylo rušno kvůli incidentu na oslavě. Sindy to samozřejmě vyslepičila všudemožně a dělala ze sebe chudinku.
Sindy: Ta blbka Petersonová mi zničila mobil!!!!
Holky: A nám taky!!!

Těch holek si nikdo nevšímal, největším objektem byla Sindy. litovali jí, jako by spíš o někoho přišla. Bylo to pro mě neskutečně trapný a absurdní. Jak někdo během pár minut dokáže člověku zničit život.

Jackson: Petersonová!!! Bacha, máš něco na zádech!!!!
Jako na potvoru sem se podívala na záda. Nic tam nebylo, ale ostatní se začali řehnit. Měla sem sto chutí ho něčim praštit. Ale pak sem si všimla, že má v ruce mobil. Využila sem svojí ,,schopnosti,, a protože sem věděla, že on si na tom mobilu hrozně zakládá a je v něm skoro celá jeho duše, zničila jsem mu ho. Byl neskutečně naštvanej a sprostě nadával po celej den. Nejenže sem mu zničila mobil z povrchu, ale i vnitřek. Paměťovka, SIMkarta, to všechno, jako by se rozteklo.
Okamžitě mobil vyhodil se slzama vzteku v očích. Patřilo mu to. A já sem byla ráda.

Po hodině sem hledala Paula. Nikde nebyl.
Já: Marrietto, nevidělas Paula?
Marrietta: Ne, vůbec sem si nevšimla, že by tady byl. Jo a mimochodem: co to bylo za incident na tý oslavě? Jak si šla pořád za mnou, když mi krvácela ta ruka?
Já: Musíš to pořád řešit?
Marrietta: Promiň...

Po tomhle dnu sem si zasloužila přezdívku: ,,Ničitelka mobilů.,, Každej, kdo prošel kolem mě, si radši mobil schovával, někteří si ho přestali do školy vůbec nosit. Samozřejmě autorkou nebyl nikdo jinej, než Sindy. No co, bylo mi to jedno.

Doma o několik hodin později
Seděla sem u stolu a zkoušela si telekinezi. Zkoušela sem pohnout skleničkou po stole, ale moc mi to nešlo, sklenička se pohla o pouhý milimetr. Po chvíli někdo zaklepal na dveře.
Sestra: Halooo, Lauro, večeře!!!
Já: Už du!!!
Přišla sem dolů a....
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama