Tajemství snů

15. may 2011 at 10:43 | Kirma |  Věci nadpřirozené
Sny slouží k pročištění hlavy od všech zážitků, které jsme prožili přes celý den. Nemusí to ovšem být jenom přes celý den, ale i týden, měsíc, rok...
Tento jev nám poukazuje na různé události. Může nás na něco upozornit, varovat nás, ale taky pobavit, nebo vyděsit. Nejeden člověk vám řekne, že se jim zdály naprostý blbosti. Ale to je právě podstata snů. I když se vám zdají nemožný věci, dá se z toho něco odvodit. Myšlenky se nám totiž v mozku smíchají do jednoho snu, který má ovšem 2 nebo 3 části.
Někteří lidé říkají, že se jim nic nezdálo, to ale není pravda. Všem lidem se každou noc něco zdá, ale před probuzením mozek zaregistruje činnost a sen se vytratí. Sny se ale občas i dobře pamatují. Nejlíp si asi pamatujeme noční můry. Ty jsou nejděsivější, ale zároveň i nejlepší, protože nás upozorňuje na různé okolnosti, co se nám stalo, jak se to stalo a proč.
Mojí nejoblíbenější činností je věštění ze snů. Baví mě to, ale je to velmi těžké. Rozebrat různé věci, koukat do snáře a potom dát dohromady celý sen, aby to dávalo smysl, není nic jednoduchého. Přiznávám, že jsem amatérka, co se tohohle týče, ale profesionální věštci vám přiblíží jakýkoliv problém, který se ve snu skrývá. Díky snům totiž můžete zachránit život, vyhnout se nepříjemným situacím a podobně.
Sny mají vlastně poselství, které nás čeká v budoucnu. Jsou kolem toho miliony nezodpovězených otázek, na které nedokáže nikdo odpovědět...


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement