Telekineze

27. may 2011 at 17:02 | Kirma |  Věci nadpřirozené
O telekinezi jsem toho hodně slyšela. Je to schopnost člověka hýbat s věcmi svojí vlastní vůlí. Říká se, že tuto schopnost umíme úplně všichni od narození, jako třeba dýchání, mluvení a chození, jenom nás to nikdo neučil a proto vůbec nevíme, že to umíme.
Jenom několik lidí na světě tohle umí, ale máme to každý z nás v sobě. Hrozně dlouho se to učí a musí být přítomna hlavně trpělivost. Nejde po několika dnech si říct: nejde mi to, vzdávám to. Telekineze se učí třeba několik měsíců, nebo dokonce roků, záleží na schopnostech člověka. Říká se, že telekineze pracuje díky jistým magnetickým nebo elektrickým polím, anebo psychickým polím, vyvolávaným na daný předmět.
Několik lidí si myslí, že je to jen náhoda: aktivní poltergeist, přesto je to sponntání telekinetická schopnost.
Nejlepší je, začít se světlými věcmi a také jednoduchými pohyby: posunování tužky, pírka ve vodě, balancovat lžičkou na okraji sklenice. Někteří lidé dokonce doporučují si zameditovat pro větší klid. Nenuťte předměty, aby se např. ohnuly, ale vciťte se do povrchu daného předmětu. Hlavní je zůstat v klidu.
Tady je výčet některých věcí, které musíte překonat:

1) Obava
Většina lidí si myslí, že telekineze je jenom daná pro určitého jedince, jenom dar pro někoho. Ale ve skutečnosti to umějí úplně všichni.

2) Logika
Praktičnost dejte stranou a po zvládnutí telekineze uvidíte, že je hloupost dávat všechny zbytečné myšlenky dohromady.

3) Úmysl, dělat toto s čistým svědomím
Proto, abyste se naučili telekinezi, rozhodně nepatří důvod, aby jste ji využívali kvůli ubližování druhých. To pak není k ničemu, telekineze je váš dar, který není hodný zneužívání.

4) Meditace
Ta je ze všeho nejdůležitější. Před a po každé zkoušce telekineze si zameditujte. Nejenže to pomáhá zbavit se stresu, ale také start do nového pokusu o telekinezi.

A závěrem: nebuďte příliš sebevědomí, ale zase se nepodceňujte. Rozhodně si telekinezi neplánujte!! Zbytečně to stresuje a odsává energii. Určitě to zvládnete:) 

2 people judged this article.

Comments

1 sindy sindy | 7. january 2012 at 15:11 | React

to sem nevěděla že to umi všichni :-P

2 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 14. april 2012 at 12:40 | React

Pořád si slibuju, že to zkusím...doufám, že to stihnu do konce života :D

3 Piper Piper | Web | 18. june 2012 at 17:32 | React

já už jsem to zkoušela, s listem od ořechu. Trvalo mi to asi 4 hodiny v kuse a pokud to nebyl jen výplom mé fantazie, list se opravdu o nepatrných pár milimetrů, myslím, pohnul..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement