Fejeton č. 3

15. june 2011 at 20:43 | Kirma |  Fejetony
Řetězový zprávy
E-maily se jen tak nemusí skládat z informací, novinek apod. Ale všichni známe ,,prokletí,, pod známým jménem řetězové zprávy. S oblibou si je lidi vymýšlejí, ale s nechutí odesílají dál.
Řetězovky se týkají čehokoliv: lásky, peněz, smrti, smůly.. A hodně lidí tomu slepě věří. Já mezi ně nepatřim, protože kdyby to byla pravda, byla bych už asi 7x mrtvá, skončila bych na ulici, nebo bych si už nikoho nenašla. Rozhodně mě nedokážou rozhodit nějaký kecy: ,, pokud toto nepošleš 20 lidem, zjevím se u tvé postele a zabiju tě,, , přijde mi to totálně trapný. Ti, co řetězovky vymejšlejí, by si měli uvědomit, CO vlastně vymýšlejí. Ale co je k tomu vede? Nuda? Pobavení? Tohle fakt netušim. Myslím si ale, že je to ta 1. možnost. Když se totiž lidi nudí, udělají cokoliv.
Na téma nekonečnýho přeposílání výhružný, bezcílný a hlavně nesmyslný zprávy bylo už vymyšleno spoustu diskuzí a taky natočeno pár filmů. Tam to ale dali rovnou natvrdo: kdo to nepřepošle, zemře. Dámy a pánové, nenechte se ukolébat filmy. To je jenom zastrašovák. Ve skutečnosti se řetězovky přeposílávají jenom pro srandu. No a taky pro rozčilování.

Lidem, kteří mi tohle přepošlou, rovnou pošlu otázku: ,, A ty těmhle kecem věříš?,, Buď se mi dostane negativní, nebo pozitivní odpovědi. Já vždycky věřim, že to bude negativní odpověď. Nesměju se lidem, kteří tomu věří, ale jenom zakroutim hlavou a řeknu si: To snad neni možný.

Sečteno a podtrženo: Řetězovky jsou pro zábavu, ale já je od srdce nesnášim. Zpráva jen tak z nudy může udělat horký chvilky nejednomu člověku.


A pro představu je tu jedna zpráva, nad kterou
sem se musela smát a litovat lidskou blbost:

Jsem bezoká a beznohá sedmiletá blondýnka. Byla jsem zavražděna, potom mi byly vypíchnuty oči a uříznuty nohy. A chci se pomstít svému vrahovi, abych našla svůj klid.
Pokud toto nepřepošleš 20 (!) lidem, zjevím se u tvé postele a zabiju Tě.
Věř tomu, protože se tohle doopravdy stalo 13-letému klukovi když zprávu ignoroval. Ale jinému 16-letému klukovi, který přeposlání splnil, bylo splěno přání.

Tak a teď se můžete zasmát, protože člověk, co tohle vymyslel, asi moc nepřemejšlel xDDD


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement