Nekonečný příběh

28. june 2011 at 17:25 | Kirma |  About me
Snad nikdo vám v dnešní době neodpoví na otázku: ,,Díváš se na nějaký seriál?,, ne. Protože seriály jsou neskutečně populární a každý si podle svého vkusu vybere to své. Ať už jsou to takové ty ,,nekonečné,, seriály jako Ulice, Ordinace V Růžové Zahradě apod., duchařské a mysteriózní jako např. Lovci duchů, Buffy přemožitelka upírů, nebo také kriminálky jako Kriminálka Las Vegas, Kriminálka New York, Komisař Rex a jiné. Je tu celá široká škála seriálů podle vlastní nálady a chuti.
Někteří tvrdí, že seriály lidem ,,vymývají mozek,,. Každý to bere ze svého hlediska jinak. Někdo seriály odsuzuje, jiní jsou zase příznivci. Když se poprvé kouknete na nějaký dobrý seriál a řeknete si: Zejtra se na něj podívám znova, stává se z vás potom pravidelný divák daného seriálu a dennodenně se těšíte na nové díly. Ale to, že by seriály nějak vymývaly mozek, tomu nevěřím. Jenom se na to prostě často podíváme, no.
Naprosto zbožňuju kreslené seriály (hlavně japonské zvané Anime-můj nej je Nana) a pro nás oblíbence těchto seriálu se doporučují Simpsonovi, Futurama, Anime seriály a další. Vtipné, úžasné seriály s hlavou a patou.
Seriály, které nenávidím, jsou telenovely. Tam bych věřila, že vymývají mozky. Jediná věc, o kterou tam jde, je kdo se s kým rozešel, pohádal, kdo se s kým vezme, rozejde... A to mě fakt nezajímá. V telenovelách jsou pořád hádky, občas vůbec nepochopíte proč a ztrácíte přehled. A trávit půl hodiny nad přeslazenou a uječenou telenovelou? Díky, nechci. Z toho vyplývá, že nemusím Tisíc a jednu noc a podobně.
Co se týče seriálů, které jsou pro menší (třeba na Disney Channel a podobně), tak mi někteřé taky přijdou super. Ráda se třeba podívám na HM, Sladký život Zacka a Codyho... Jenomže některé jsou až moc dětský a z toho sem už vyrostla.
Nevýhodou seriálů od filmů jsou, že musíte čekat na pokračování, nevíte, jak to dopadne a je to mnohem kratší. Ale zase výhoda je, že jsou mnohem zajímavější. Úžasné jsou potom také seriály, podle kterých je potom natočený film (to se týká hlavně těch seriálů na Disney Channel-př. Hannah Montana).
Takže- seriály rozhodně neztrácíme čas, ale naopak: myslím, že je to úžasně strávený čas nad seriálem, který máme rádi. 

2 people judged this article.

Comments

1 Lady Zombie Lady Zombie | Web | 28. june 2011 at 17:54 | React

Koukám jen na Simsnovi na 4teens jinak nic moc neznám snad jen Ulici ale na tu už nekoukám :D

2 Kirma-Lee Kirma-Lee | Web | 28. june 2011 at 18:02 | React

Já koukám spíš na ty anime xD :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement