Záhada Blair Witch

23. june 2011 at 15:05 | Kirma |  Příběhy
Vyprávělo se toho o ní hodně. Nikdo ale netušil, kde je. Kde se nachází. Ale jedno se o ní ví určitě: že se hodně vypráví o lese v Blair, pokud znáte film Blair Witch Project. Bůhví, jestli to není o tom domě, které se objevilo ve filmu. Ale o existenci této záhady se vypráví opravdu s nechutí....
Záhada Blair má totiž jméno podle toho, že kdo tam vstoupí, do několika minut nějakým způsobem zemře. Zní to jako hezká pověst, při které si odfrknete, zasmějete a řeknete: ,,Co to je za blbost?,, Ale je to tak. Vypráví se také o ní, že je to samotné bytí Smrti. Proto tolik úmrtí.
Ať už je to předávkování drogami, otrava alkoholem, nebo podřezání žil, člověk tam vždycky nějak zahyne. A to je jenom slabý čajíček. Většinou to bývá i horší. Povídá se, že poblíž (nebo přímo) v lese Blair, žije čarodějnice, o jejímž vzhledu nikdo neví. V lese jí totiž uvidíte poprvé a naposledy. Ten, kdo v ní nevěří a kvůli tomu jede do lesa Blair si velmi zahrává se životem a většinou jsou v tomto lese jeho dny sečteny. Někdo si čarodějnici Blair představuje jako znetvořenou postavu s peřím na hrudníku, kopyty místo nohou a drápama. Někdo si prostě myslí, že je to duch, který zabíjí. A někdo si zas myslí, že to vůbec neexistuje.
Co je jádrem pravdy v téhle ,,pověsti?,, To nikdo neví. Když sem viděla film Blair Witch Project 1. díl, řekla sem si, že prostě nějaká spojitost tam existovat musí, když je ten film podle skutečné události.
Prý jen jeden člověk přežil ze spárů čarodějnice Blair a to je už velmi stará paní, která se myslím ve filmu objevila také. Jenomže když vypráví příběh pojednávající o tom, že byla jako dítě propuštěna ze Smrti, aby rozšiřovala dál pověsti o Blair, hodně lidí si myslí, že se zbláznila. Já bych si to ale nemyslela. Protože kdo jí uvěří (někomu stačí jen film jako důkaz), do tohoto lesa se neodváží.
Historie čarodějnice Blair je opodstatněná jen v několika věcech: Buď čarodějnici pohřbili za živa a ona se chce pomstít, nebo byla posedlá. O tomhle jsem se nedozvěděla. Každý, kdo se bude snažit v lese přežít (o čemž pojednává film), riskuje, že před stanem se mu objeví zvláštní kříže postavené z různých materiálů. To už je znamení, že Blair ,,zaregistrovala,, přítomnost přežívajících. No a pak se to stupňuje na brutální vraždy a nakonec.... Nic. Třeba 3 lidi a nepřežije ani jeden.
Je to velmi strašné, když se nad tím zamyslíte, ale zaregistrovali jste někdy, že všechny záhady nějakým způsobem pocházejí z Ameriky...???


Pár obrázků....

Toto je znamení Blair, které se objevilo ve filmu.

Přebal DVDA tady je závěrečná scéna z filmu.....

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | Web | 14. april 2012 at 12:29 | React

Brrr, horory tohohle typu nesnáším :-D Jo, holt lidi si myslí, že když něco nechápou, tak je to prostě nesmysl. rejpu do toho a pak to takhle dopadá 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement