July 2011

Něco hezkého končí a něco hezkého začíná

24. july 2011 at 11:45 | Kirma |  About me
Co si vlastně představíme pod slovem ,,začátek,,? Začátek filmu, nového života, osudu, knihy.... Je toho moc. A buď je to krásný, nebo děsivý začátek, může být jakýkoliv.
Jsou i začátky, které neexistují. Kde je začátek vesmíru? Je vůbec? To nevíme. A dlouho vědět asi nebudeme. A jak vůbec vznikl život na Zemi? Někdo si myslí, že Velkým Třeskem, někdo, že Zemi stvořil Bůh. Je toho moc co nevíme....


Duchové mezi námi

16. july 2011 at 9:58 | Kirma |  Věci nadpřirozené
Každý na to máme vlastní názor. Někdo si myslí, že existují, někdo zas že ne a většinou je to bez důvodu. Jestli ducha někdy někdo viděl, ale nevěří v ně, znamená to, že se duchů neskutečně bojí a nechce si přiznat, co viděl. Ale možná to tak není.
Slovo duch je obecné slovo, rozdělují se na několik skupin: např. poltergeisti (viz článek v rubrice Paranormální jevy.) Je jich hodně a my si ani neuvědomujeme, že existují. Možná. Každý máme v sobě nějakého ducha, který po naší smrti by mohl na tomto světě zůstat a pomstít se nějakým činům, nebo naopak. Ale tohle je jenom můj názor. Já osobně na duchy věřím, ale jenom v rozumné míře, rozhodně se jimi nenechám ovlivňovat. Náš život neřídí.
A jak komunikovat s duchy? Prostřednictvím vyvolávání duchů (to se nedoporučuje zkoušet), anebo existují lidé, kteří to mají jako profesi tzv. lovci duchů. Upřímně jejich práci obdivuju, musí to být psychický nápor, hlavně musejí mít pro strach uděláno. Nemám z duchů moc velký strach, ale tohle bych dělat nemohla. Oni komunikují s duchy s pomocí přístrojů, které duchy buď vyvolají, anebo lovci dorazí na místo, kde se duchové nacházejí ve velkém množství. Je to neskutečné, sledovat jejich práci….
Duchové jsou všude kolem nás a neměli bychom si zahrávat s jejich přítomností, i když jí necítíme. Můžou nám zachránit, ale i zničit život. Můžou nás i zabít. To už ale potom znamená pomstu……

Anastacia-Sick And Tired

8. july 2011 at 20:11 | Kirma

Joe Jonas-See No More

6. july 2011 at 16:31 | Kirma
Tenhle song je naprosto povedenej, zní mi trochu jako Shayne Ward, ale prostě je vidět, že bráchové Jonasové už ,,stárnou,,. Má to naprosto úžasnej text s hlavou a patou... Klobouk dolů.It was Saturday when I got that call
Far away from feeling tall
I know, I know, I know what the truth is
Yeah
I try to look away from what you did
Heartache became my friend

You walked away from me baby
I would never done the same
You made me feel like our love was not real
You threw it all away, so

I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you're so cold
I don't wanna see no more
And I can't get away from you
It's one of the reasons why
That I just can't get you out my mind
And all I keep seein is your picture
I don't wanna see no more (repeat)

It was so easy to trust you baby
Guess I was so stupid baby Yeah
I didn't ever think that this would come
You're runnin right to another one

You walked away from me baby
You threw it all away, so

I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you're so cold
I don't wanna see no more
And I can't get away from you
It's one of the reasons why
That I just can't get you out my mind
And all I keep seein is your picture
I don't wanna see no more (repeat)

I used to be afraid of letting go
The fragile part of me,
I'm here right now, I need you to set me free
I can see it in your eyes
That you won't blame on me this time
No, never
And I want you back but I won't look back, no

I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you're so cold
I don't wanna see no more
And I can't get away from you
It's one of the reasons why
That I just can't get you out my mind
And all I keep seein is your picture
I don't wanna see no more (repeat)
Svit měsíce

5. july 2011 at 16:43 | Kirma |  Poezie
Jedna dívka se u aleje procházela
O svých problémech dosud přemýšlela.
Říkala si, proč je ten život tak těžký
a pohled její mlžný,
Aby v každé slze cítila obvinění,
které stéká až do srdcové hlubni.

Je to snad strach? Nebo vztek?
Protože do těchto krvavých kapek
Ona zoufalá se prochází dál,
nic neposlouchá, je to tu jak prázdný sál.
Stromy vlají pod nadvládou větru,
Její krvavé stopy jsou po každém metru.
Maska zuřivosti a zoufalosti ji následuje,
jako stopař, který pod černou maskou na píšťalu hraje.

Podívá se nahoru, je tam svit měsíce
a ona umírá, jako malý plamen svíce....
Lež a pravda.....

5. july 2011 at 12:58 | Kirma |  About me
Kdo říká, že nikdy v životě nelhal, tak lže. Kdo říkal, že nikdy v životě neřekl pravdu, tak lže. Jenomže u každýho je to něco jinýho: lhát je jednodušší, než mluvit pravdu, která někdy bolí.
Jednou ze lží ( a to docela velkou) je přetvářka. Máte kamaráda, kterýmu totálně věříte, všechno mu sežerete i s navijákem, důvěřujete mu a on mezitim o vás rozhlašuje, jaký ste pesimisti, že mu věříte, pomlouvá vás na každym kroku... a ostatní jeho kecům a fámám věří a vy ste potom v pasti, protože se z toho jen tak nedostanete. No a jak se tomu ubránit? Neni to tak jednoduchý. A většinou by to mělo samo vyšumět. Časem.
Lhaní člověku do očí, je taky pořádnej kalibr. Když ten člověk navíc ještě vyzní přesvědčivě a nedělá žádný pohyby a gesta napovídající tomu, že lže, potom si taky pořádně můžete pořádně popálit prsty. Skočíte na nějakou věc a pořádně za to zaplatíte. A nemusí to bejt jenom penězma.
Potom (abysme jenom nemluvili o zlých věcech) je tu ,,druhá tvář,, jako např. člověk, který se vydává za něco jinýho než je. Myslím teď vzhledem, ale nemusí to tak být. Třeba transky, nebo slavná tvář jiného člověka.
Co se týče druhé tváře, občas nám to zachrání život.....Hole- Celebrity Skin

4. july 2011 at 16:29 | Kirma

Mýty o EMO

4. july 2011 at 9:57 | Kirma |  Fejetony
Úplně miluju lidi, kteří si myslí, že ví o EMO naprosto všechno. A ve skutečnosti si myslej, že EMO je o sebepoškozování, nošení hoperskýho oblečení, pokusy o sebevraždu... No comment.
Pokud jste četli pravidla o EMO, víte o čem mluvim. Stojí tam například, že se má daný člověk pokusit alespoň jednou o sebevraždu, ale nesmí umřít. Jenomže většinou se to zvrtne a co potom. Šťastnej člověk, kterej chtěl bejt v EMO stylu se pokusil o tohle a dopadlo to úplně jinak a to jenom proto, že poslechl nějaký debilní (pardon) pravidla o EMO, který vymyslel nějakej hoper, kterej si myslel, že EMO sou tak blbý, že se podle toho budou řídit. A proč je EMO následováno tak nenávistnejma lidma? Proč má pravidla jenom tenhle styl? Vždyť je odlišnej jako třeba Gothic a to žádný pravidla nemá! To je jako kdybyste řekli hoperovi: Pokud neumíš rapovat, do hoperskýho stylu se vůbec nehrň.
Zkratka EMO vzniklo zkrácením slova emotional, jako náladový. No a samozřejmě co danej ,,člověk,, napsal do pravidel: buď vždy jen smutný, nevyjadřuj radost atd. EMO je úplně normální styl života a každý má právo se smát, ať už je to EMO, Gothic, Visual Kei, nebo člověk ve stylu hippie. Optimističtí EMO jsou naprosto skvělí lidé a rozhodně nezáleží na tom, jaký mají styl. Možná se nechají ukolíbat obrázkama smutných emařů a emařek na černobílých podkladech anebo si přečtou ty ,,Pravidla o EMO,, a je to ještě horší.
Znamením, že pravidla o EMO napsal nějakej hoper, je i to, že tam napsal: Nějaký kousek hoperskýho oblečení, třeba doplněk, triko atd. EMO nemá vyhrazený pravidlo co nosit. Je to každýho věc a asi těžko pude nějakej emař s pozlaceným řetězem na krku, jakej má 50 Cent, to se na mě nezlobte.
A co účesy? Je řečeno černý vlasy s patkou, zakrývající půlku obličeje. Jenomže to může bejt jakejkoliv styl dámy a pánové. To, že má někdo tenhle účes hned neznamená, že je EMO. Ona tahle myšlenka napadne hned každýho, kdo uvidí jenom člověka s červenočernejma vlasama.
Hudba je u každýho individuální věcí. Emař si klidně poslechne i Beyoncé a je to úplně jedno.

Prostě a jednoduše řečeno: EMO nemá pravidla, neřiďte se jima a pokud na ně někde narazíte a přečtete si je, jenom se pousmějte, zakruťte hlavou a můžete politovat další lidskou blbost.
Vaše Kirma LeePussycat Dolls ft. A.R. Rahman-Jai Ho!

2. july 2011 at 13:15 | Kirma
Tenhle song mě vždycky nabije energií, hlavně ten rytmus....