September 2011


Simple Plan-Astronaut

28. september 2011 at 20:42 | Kirma
Tak sem narazila na song od Simple Plan, je fakt nádherná, doporučuju poslechnout ;)

Mezi námi

28. september 2011 at 11:25 | Kirma |  Fejetony
Každý jsme v nějaké určité společnosti. Ve svém životě jsme se potkali, potkáváme a budeme potkávat s tolika lidmi, že si potom nemusíme uvědomovat, s kým se vlastně známe. A přesto ta společnost může být rozdílná a nemusíme o tom vědět.
Kdysi (možná to je někdy i teď) mezi námi mladými lidmi se prosazovalo tzv. přijetí do party, kdy nějaký člověk, který chtěl patřit do party musel splnit nějaký úkol, ať už byl jakýkoliv. Mezi nejznámější úkoly patřilo kradení nějakých věcí v obchodech, vykouření jednoho jointa, anebo jiné. Většinou to byla jenom sranda a toho člověka nepřijali mezi sebe. To už ale není dobrá parta. Co bych udělala já, kdyby mi tenhle úkol někdo dal, tak bych se na to vykašlala a do té party bych nešla. Lepší nebýt v žádné partě, než si zbytečně ničit život.
Party ale samozřejmě nemusí být jenom zlomyslné. Určitě každý někam patříme.
Nejdůležitější v takové společnosti je vzájemná komunikace, porozumění, respekt, spolehlivost a ohleduplnost. Samozřejmě, nemusí to být dokonalá parta bez protikladů. Protože každý člověk má na každou věc jiný názor, může se objevit na ,,obloze pár mraků,,. Ale to podle mě tu partu víc dá dohromady, pokud nevzniknou větší konflikty.
Každý člověk je originál, ale najde se neskutečně hodně lidí, kteří tvoří partu díky svým zájmům, koníčkům a podobně.


Termokineze

25. september 2011 at 20:09 | Kirma |  Věci nadpřirozené
Určitě by každému vyhovovalo, kdyby byl např. v hotelu a netekla by tam teplá voda. A on by mohl silou myšlenky si tu teplou vodu ,,vyrobit,,. Prostě by se vžil do vody a představoval si, jak se pomalu ohřívá. O čem to mluvím? O tzv. termokinezi.
Máme hodně druhů kinezí ale tahle je jedna z nich. Moc se o ní nemluví, protože se také moc nepoužívá. A v čem spočívá výsledek této kineze? jde o změnu teploty a skupenství vody silou myšlenky. Žádná konev, žádnej led, potřeba je jen mozek. Také soustředění a trpělivost. Každý má svůj individuální postup, takže tady nebudu vypisovat, jak se člověk může učit termokinezi, ale má to podobné postupy jako u jiných kinezí, i když jak říkám: každý to má individuální.
Vypisovala jsem tu, že voda se silou myšlenky může proměnit i v jiné skupenství. Ano, je to možné, ale to už dokáže jen člověk, který tuto kinezi ovládá.


Acid Black Cherry

21. september 2011 at 20:11 | Kirma |  Země vycházejícího slunce (kultura, obřady,...)

Jde o sólový projekt zpěváka Janne Da Arc. Acid Black Cherry byli založeni v roce 2007, ke kterému se upsal Avex.
Klipy této skupiny jsou často humorné (názorný příklad: Black Cherry, kde se Yasu převlékne za transku), kde například můžeme vidět fanynky ABCH, Yasuho jako sexy upíra, konkurz na Avex a podobně.Pšššt...Nevidim :)

20. september 2011 at 17:36 | Kirma |  About me
Když řekneme jeho jméno, už tu není. Jasně-mluvím o tichu. Jev, kdy se nevyskytuje žádný zvuk. Tak by se dalo charakterizovat ticho. Ale možné, aby to ticho vůbec bylo? Někdo řekne že jo, někdo zas že ne.
Nenarážim teď na slovo ,,Ticho!,, ve škole. Ale koukám na to z hlediska filozofického. Bude někdy ticho na tomhle světě? Co říct. U všeho je jen: Co by bylo kdyby.... Asi je to dost divný teď tady přemejšlet o tom, jestli vůbec existuje ticho, ale ve všem je vždycky nějaké to ,,něco,,. I ta sebeobyčejnější věc v sobě může skrývat jakákoliv tajemství, která chceme odhalit. A ať si každej říká, co chce.
Někdo si třeba myslí, že ticho je otec nudy. Představte si, že jste sami v místnosti bez ničeho, co by vás zaměstnalo. A v tý místnosti je právě ten náš popisovaný jev. A co pak následuje? Nuda. Nevíte, co máte dělat. Možná si prozpěvovat, procházet se... Ale pořád je tu to ,,něco,,. (Pardon za blbinu, kterou tady píšu, ale to je jen pro představu).
A jaký je můj názor na to ,,ticho,,? Prostě žádný zvuk. Ale jen tajemné nic....


Konečně je tu nový klip od Evanescence!!

19. september 2011 at 18:18 | Kirma
Ano, konečně jsme se dočkali klipu od Evanescence-What You Want! Video jsem sem sice už dávala, ale to byl jen song, teď je to už konečně s klipem :D Teď jen čekat na úspěch! A ten přeju skupině Evanescence co nejvíc!!


Within Temptation-The Silent Force

18. september 2011 at 15:23 | Kirma


Johnny Depp

18. september 2011 at 9:36 | Kirma |  Obrázky&kresby
Trochu se mi to nepovedlo xDD

Exist†Trace

16. september 2011 at 18:23 | Kirma |  Země vycházejícího slunce (kultura, obřady,...)

Občas se setkáváme se skupinami, ve kterých ,,hlavní rolí,, jsou muži. Většinou to tak u japonských skupin bývá, ale tady to je jinak-Exist†Trace je ženská skupina. Členkami jsou Mally, Naot, Miko a Jyou (v takové sestavě byly do roku 2004). Později k nim přibyla Omi.

Tato ženská skupina hraje převážně Visual Kei. Jejich první demo nahrávka se jmenuje Hai No Yuki. Toto demo bylo vydáno v únoru a o pět měsíců později vydávají další demo s názvem Kokumu.

Členky:
Jyou-zpěv
Miko-kytara
Naot-baskytara
Mally-bicí
Omi-kytara

Alba,dema+DVD:
2004-Hai No Yuki
červenec 2004-Kokumu
2005 singl-Ambivalence
2006-Sequemce Record´s special event v Meguro Rock May Can (DVD)
2007- výběrové album Summit 03
červen 2007- singl Liquid
konec r. 2007- mini album Annunciation -the heretic elegy-
říjen 2008- Black:List
listopad 2008-Recreation Eve

V květnu 2008 oznamují ExistTrace 3měsíční přestávku. Po ní vystupovali i v Belgii, Německu, Finsku a Francii.


Jyou

Miko

Naot

Omi

Mally