Magie

15. october 2011 at 17:26 | Kirma |  Fejetony
Magie je všude kolem nás. Ale všímáme si jí? Víme o ní něco? Každodenní stereotypní život nám nedovoluje nahlédnout do tohoto tajemného světa. Co když ano? Hodně lidí nechá popustit uzdu své fantazie při těžkých situacích, nebo prostě jen z vlastního zájmu.
Někteří lidé rozdělují magii na bílou (dobrou) a černou (špatnou). Člověk, který se o ní zajímá však ví, že ve skutečnosti je jen jedna. Pouze my si zahráváme s těmito silami a málokdo ví, že se mu to poté vrací jako boomerang.
Slovo ,,magie,, je dokonce spojováno jako ,,módní výstřelek,,. Je pravda, že by bylo krásné, kdybychom si přičarovali lásku, peníze,.... Jen podle mě za tohle může osud+náhoda, které můžeme pomoci jen zčásti, ne však si ,,zotročit,, celou situaci a vymknout se tak kontrole. To by se nám pak magie pořádně zalíbila.
Říká se, že pokud se člověk pokusí vyvolat si štěstí právě s pomocí magie, dostane se do hloubi svého podvědomí, víc začne věřit tomu, co udělal a poté se to podaří. A hned za všechno může právě ona. Najednou. Přitom si to vše ten člověk třeba způsobil sám, vlastním vědomím, silou a rozumem.
Můžeme se přiklánět k magii. To ale nespočívá ve vyčarování a ,,zfalšování,, dobrých věcí. Podle mého názoru je magie vnímat život v jasných barvách, vidět, jak plyne život a uvědomovat si, kde žijeme a co jsme. Pořád lepší, než si dopomáhat jinými silami.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Yuuka a Kris Yuuka a Kris | Web | 16. october 2011 at 16:16 | React

velice zajímavě napsané...na zamyšlení :)...já se třeba učím vidět auru...a teď už je na každém zvlášť, jestli schopnost vidění aury bude považovat za magii, nebo ne :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement