Ubohost nadevše

19. november 2011 at 21:19 | Kirma |  Kuriozitky
Napadá mě několik věcí, které bych tady mohla říct jinak, než slušně. Vyjádření k několika ubohým blogům, které mají za cíl jediné: zviditelnit se a mít vysokou návštěvnost. Za každou cenu.

Vezmeme si příklad: 10letá dáma si založí blog za účelem velké návštěvnosti a počtu komentů. Vydává se třeba za 15-letou a myslí si, že jí všichni uvěří. Dá si tam nějakou ubohou tapetu, která šlehne do očí každého, kdo tam vstoupí (ano, viděla jsem i růžovou tapetu na zeleném pozadí a podobně myslela jsem, že si vezmu sluneční brýle a vyplýtvám 2 lahvičky kapek do očí), pojmenuje si rubriky ve stylu: Co miláááškujůůůů!!, Hudbička/Filmíčky, Čupr filmííčkyyy!... a podobně. No a co dělá potom?

Protože se chce předvést, pomlouvá ostatní blogy, hned ty první, na které klikne, i když je ten blog například opravdu krásně udělaný, svými komentáři spamuje blog (komenty typu: ,,fůůůůůůj ty máš ale hnusnej blog,, a podobně) a jak vypadají její články? Jsou krátké a vzbuzují dojem spamování. Takže denním chlebem jsou ?články? typu:

Vy jsteeeeeeeeeeeeee pěkněěěěěěěě hnusnííííííííííí jakoooooooo (a podobně) a to dělá ten blog více nechutnějšími a provokativnějšími.
Dalším znakem pro tyto ,,nechutné,, blogy je, že je tam nespočet negativních komentářů, které upozorňují blog na zablokování, dost často obsahují nadávky na blogerku, který píše nesmysly na různá témata a sama nejspíš neví, o čem píše. Zkritizuje skoro všechno, všechny a považuje se za tu nejdokonalejší. Samozřejmě ten její blog považuje za nejdokonalejší. Tfuj.

Občas mi přijde, jako by ten jejich blog byl nějaký doplněk na nudu. A aby se zviditelnily na internetu, což se jim sice daří (když to tak vezmu), ale pokud takhle sbírají komentáře a návštěvnost, tak mi to přijde jako totální ubohost. Tito lidí mají malé buď malé IQ, dělají to schválně, anebo se prostě nudí. Bloger, který si CHCE založit blog a chce ho mít nadlouho, tak by se k tomuhle ani náhodou nesnížil.
Vzpamatujte se a mějte na paměti, že takovýmhle způsobem NIKDO nedosáhne oblíbenosti v blogerské činnosti!!!

A pro představu je tady typický ubohý blog ,,16-leté,, holky: http://blog-vse-o-vsem.blog.cz/
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ginevvra Ginevvra | Web | 20. november 2011 at 12:20 | React

Hej,čeho je moc toho je moc,tenhle blog ani nemá cenu komentovat,to neni k smíchu,to je k pláčí,ale stejně jsem se smála :-D  :-D  :-!

2 Kirma-Lee Kirma-Lee | Web | 20. november 2011 at 12:59 | React

To jo xD Já se tlemila asi půlhodiny, nechápu tyhle lidi, že je nebloknou nebo něco podobnýho :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement