A už je to tady/za námi

25. december 2011 at 10:40 | Kirma |  Fejetony
Nadpis zní trochu pomateně, ale je to opravdu tak. Tak abych to alespoň trochu přiblížila: A už je to tady znamená, že jakmile přijdete do jakékoliv společnosti po prázdninách, lidé vás zasypou a už na vás plivou otázky jako: Co jsi dostal/a pod stromeček? Nezadusil se někdo kostí? Jaký byly Vánoce?... A mohla bych pokračovat donekonečna.


A co je za námi? Ten stres z nakupování dárků. Ten stres, kdy jsme se patlali se salátem, s cukrovím, s obalováním kapra (v nějakém případě s řízkama), stres jestli všechno stihneme včas... Takže si můžeme oddychnout a už jen odpočívat, popřípadě dojídat večeři a cukroví se spokojeným výrazem ,,už to mám za sebou.,, Ano, optimismus musí být!
Věřím, že jste měli skvělé Vánoce, na které jen tak nezapomenete, že jste měli bohatého Ježíška a břicha naplněné jako v pátém měsíci těhotenství. Jasně, tohle znělo trochu podivně, ale je to tak.
Samozřejmě jsme si užili 3 vořechy pro Popendku v osm hodin večer (jasně, to je klasika) a po ránu Chobotnice z II. poschodí, takže zvyk našich pohádek nevymizel ani po 16 letech, kdy začala existovat Nova. Bingo.
No a teď se můžeme těšit asi na největší pařby tohohle roku: Silvestr. 31. prosince bude zas a znovu ve znamení petard, alkoholu, jednohubek, chlebíčků a Silvestrovský přípitek na Nově. Plus ještě nějaké ty megapařby s odpočítáváním zakletého roku 2012. Já myslím, že těch několik dní do roku Two Thousand Twelve si užijeme, odpočineme na maximum a ten poslední den budeme shrnovat všechny události, které se staly roku 2011. A že jich bylo sakra hodně.
A závěrem? Závěrem dodám, že tenhle rok byl megapestrý a jen tak na něj nezapomeneme. Už jen proto, co se stalo ve světě.
Kirma Lee
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Yuuka Yuuka | Web | 25. december 2011 at 15:25 | React

"břicha naplněné jako v pátém měsíci těhotenství" tak tohle mě dostalo :DD já mám problém, že musím do animefestu zhubnout, nebo si aspoň udržet váhu, kterou jsem měla před Vánoci xDD jinak tenhle rok se jen tak nezapomene. Stalo se toho hodně (např. poprve od nas z rodiny jel nekdo na stedry den do nemocnice)

2 Jannie Jannie | Web | 26. december 2011 at 9:16 | React

Možná to zní divně, ale na Vánoce se těším míň, než jsem ráda, že je to za mnou.ty hoňky a stresování s cukrovím...bojím se co budu dělat, až budu hospodařit sama

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement