Doporučuji, pokud nemusíte knihy a máte rádi tajemno

20. december 2011 at 21:01 | Kirma |  Knihy a jejich autoři
Jak už nadpis napovídá, nejde o knihu, ale o časopis jménem Enigma. Pokud hloubáte rádi nad vznikem světa, poohlédnete se po záhadných událostech, zajímá vás nadpřirozeno a nevysvětlitelné jevy, přemýšlíte nad konspiračními teoriemi a zajímají vás tajná společenství a další, tak právě doporučuji si tento časopis přečíst.
Doporučil mi ho spolužák, který se zajímá o tajemno a nevysvětlitené úkazy jako já a právě díky tomu si tento časopis začal kupovat. Já ho doporučuji i všem lidem školou povinné: jsou tam články, které jsou naprosto skvělé na referáty a zaujmutí.


Vychází jen jednou za měsíc, takže to ani nějak nezruinuje peněženku, hlavně je tam pořádné čtení (asi kolem 100 stran). Koupila jsem si přibližně už 5 čísel a můžu říct, že po prvním přečtení Enigmy mě pohltilo, co všechno nám život a svět skrývá, co nás čeká, jestli je něco mezi nebem a zemí, v čem je pravda apod. Pro slabší povahy, Enigmu nedoporučuji číst v noci před spaním:D Pokud si kupujete podobné časopisy jako Epocha, 21. století anebo History, tak poté máte i našlápnuto právě na Enigmu. (i když ta je o to tajemno bohatší a zajímavější, než např. Epocha, ve které zase najdete například více o svém zdraví)
Ať už se jedná o záhadná místa, jevy, stavby, události apod., Enigma se snaží přijít a zrekonstruovat jakoukoliv záhadnou činnost na této Zemi. Nic jí neunikne a mě se právě líbí, že nekopíruje názory ostatních, ale otázky si kladou redaktoři sami, z logických úvah nad svými články.
Jako přídavek občas vyjde i DVD Enigmy (nedávno to byla Záhadná úmrtí historie), takže poznatky jsou poté o něco bohatší.
Dám se už přiřadit ke čtenářům Enigmy a nemůžu než jen doporučit všem, kteří chtějí o našem světě vědět víc, než je ,,zdrávo,, :D

Pro ukázku je tu obrázek
aktuálního čísla na rok 2012:


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Any :) Any :) | Web | 21. december 2011 at 11:11 | React

Zajímavé.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement