Last day in this year

30. december 2011 at 20:08 | Kirma |  Kecy v kleci
31.12. Datum, které značí poslední den každého roku. Den, který je ve znamení oslav, vzpomínání, předsevzetí, alkoholu, párty,.... A vše sjednoceno na svátek Silvestra.
Někdo na tento den čeká se zatajeným dechem, protože očekává něco nového, někdo se s ním těžce loučí a nemůže uvěřit, že už to skončilo a někomu je to jedno. Někdo zažil neočekávané, ale i očekávané změny, někomu se změnil život, někdo žil pořád stejně a někdo si užíval života plnými doušky, jako by každý jeho den měl být poslední. Takovým lidem závidím a obdivuji je.

Zásadně si nedávám do Nového roku předsevzetí, protože vím, že bych se ho nedržela. Několikrát jsem si říkala: budu se víc učit, budu na lidi víc hodná, nebudu drzá a podobně... Tyhle doby jsou pryč, vím, že bych se toho stejně během roku pustila. Řekla bych si, že to nemá cenu a vzdávám to. Stejně by mi to nějak zásadně nepomohlo, pokud bych pracovala stejným tempem na své psychice jako předtím.
Co říct. Rok 2011 byl zásadní. Ale to už jsem tady zmiňovala několikrát. Zásadní alespoň pro mě, nevím jak pro ostatní. (Pokud neberu na vědomí lidi z mého okolí)
Rok, který nás čeká, má být údajně ,,tím posledním,, ale nevěřím, že se stane něco tak zlého, že by se to dalo nazvat konec světa. Budeme mít problém s ekonomikou, což už každý ví, neboť se to projevilo i v letošním roce, ale to ovlivní naše životy jen z minimálního hlediska.
Tenhle článek byl zas trochu z filozofického hlediska, tak doufám, že alespoň trochu dopomohl k rekapitulaci alespoň nějakých událostí v tomto roce:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ta Obyčejná Ta Obyčejná | Web | 31. december 2011 at 0:31 | React

Předsevzetí jsou tvoje věc, čili je na tbě jak moc je budeš dodržovat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement