Psychologičtí upíři

7. december 2011 at 16:03 | Kirma |  Věci nadpřirozené
Představte si situaci: nastoupíte do autobusu a všimnete si podezřele vypadající osoby. Jen tak se podíváte a danou osobu se snažíte ignorovat, je to přeci normální cestující. Ale najednou cítíte, že je vám špatně, necítíte se dobře, bolí vás hlava, jste unavení, a tohle všechno zažíváte od té doby, co jste nastoupili do autobusu. Dokonce se vám zhorší i nálada, i když před nástupem jste byli naprosto šťastní. A čím déle v autobuse zůstáváte, tím víc je to horší a stupňuje se to. Poté se vrátíte domů a najednou se cítíte zase normálě, jen o trochu hůře než když byla vaše nálada normální. A říkáte si, čím to je.
Nejspíš to byla vina tzv. psychologického upíra.


Ta podezřele vypadající osoba totiž mohla být jedním z druhů těchto ,,psychologických upírů,, neboli vymahačů energie. A o koho vlastně jde? Jde o lidi, kteří si berou vaší energii a vy se najednou cítíte, jako by jste byli nemocní a zdeptaní. Čím déle jste s daným člověkem, tím méně energie v sobě máte a tím více si ponesete následky. Jednoduchá rovnice. Ale mají z toho užitek i ti vysávači energie? Ano, rozhodně mají. Jen je těžké odhadnout, jestli to ten daný člověk dělá schválně, anebo je v tom nevinný. Spíše převažuje první možnost.
A jak zjistit, jestli se v blízkosti nějaký psychický upír vyskytuje? Říká se, že se mají zkřížit ukazováček a prostředníček, prsteníček a palec se mají spojit do půlkruhu a malíček by měl být schovaný. Pokud začne nepříjemně brnět ruka, je tu nejspíše pravděpodobnost, že se tu nějaký ,,vymahač energie,, vyskytuje. Anebo v blízkém okolí. Nejhorší je, že psychologickými upíry se může stát kdokoliv. Máme špatnou náladu a přenášíme ji na ostatní...apod.
A jak se takovým ,,útokům na psychiku,, bránit? Co nejvíce se těmto lidem vyhýbat. Zní to složitě, složité to také je. Pokud se s daným upírem potkáváte dennodenně, je to to nejhorší.. poté nezbývá nic, než nekomunikovat s touto osobou, pokud to není krajně nutné.... je i více možností, jak se bránit, ale tato je asi ,,nejjednodušší.,, A možná i nejúčinnější.

Kvůli psychologickým upírům se můžeme ocitat v depresích, stresových situacích a ve strachu. Vlivem psychologického upíra ale může dojít i k sebevraždě...

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Roxie Keo Roxie Keo | Web | 8. may 2012 at 10:11 | React

Před několika lelty jsem se s takovým člověkem setkala dvakrát. Čekala jsem na nádraží na autobus a za mě si stoupla taková starší, neupravená paní menší postavy. Cítila jsem na zádech její pohled a trochu jsem odstoupila. Přiblížila se znovu. Tak se to opakovalo, než přijel autobus a ona se ode mě konečně "odpoutala". Cítila jsem se hrozně unavená a měla jsem strach, ani nevíš jaký. Když jsem jela ze školy a na tu paní pomalu zapomínala, najednou nastoupila k nám do autobusu a sedla si hned na sedadlo za mnou. Unavenost a strach, to vše se samozřejmě opakovalo. Radši jsem vystoupila o zastávku dřív a radši se prošla. Naštěstí jsem na tu paní už nikdy nenarazila, ale očividně na mě měla zálusk :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement