Blog´s birthday...Today and now!

14. may 2012 at 17:31 | Kirma |  About me
Ha a už je to tady! Od prvního článku, komentu, návštěvnosti, etc. uběhl rok! Blog je sice ještě takové batole, ale myslím, že prošel docela velkou změnou, co se týče vzhledů, článků a ostatních serepetiček. Ok, napíšu sem ?stručný? výčet toho, jak se mé blogování vyvíjelo.

Tak začneme od začátku. První článek, který byl napsán 14. května 2011 byl Proč jsou knížky lepší než filmy? v rubrice About me. Do této rubriky by se dalo říct, že jsem cpala, co se dalo. Jak Témata Týdne, tak i různé úvahy, stížnosti, blbosti, neblbosti...no prostě výlevy mozku, jak mají být. Proč by ne, proto se ta rubrika nejmenuje schválně About me. Poslední dobou tam ale dávám věci ohledně blogu. Protože postupem času jsem přidávala jednotlivé rubriky, které zahrnovaly ty piplačky mého Já.

Co se týče povídek, poezií apod. myslím, že se s tím roztrhl pytel. Baví mě to čím dál víc, protože do příběhů a poezií dám něco, co nemůžu jen tak dát třeba do úvahy (nebyla bych schopná o tom polemizovat). Neříkám, že jsem se v tom zlepšila. Protože to je každého názor a každý to musí posoudit sám. Jsou lidé, kteří píší mnohem lepší a kvalitnější povídky, moje jsou oproti nim naprostý odpad. Ok, jdeme dál.

Teď mě napadá jedna otázka-Do kolika kabátů jsem blog oblékla? Odpověď: nejméně do 6. Protože jsem na grafiku naprosto levá a já a technické vymoženosti si prostě nerozumíme, měla jsem do té doby takové ty jó megaamatérské designy(tedy spíše obrázky) které jsem čórla někde na Googlu. Možná si pamatujete ten černý layout s nápisem Kirma-Lee... pro představu je to tento:
poté následoval modrý:
a další a další. Ty ovšem nikdy nebyly objednané, vždy jsem si je nastavila sama (no podle toho to taky vypadalo xD) akorát s tím názvem v černém obrázku mi pomohla kamarádka ve Photoshopu. Tento současný design byl na objednávku. A myslím, že ten bude tady trůnit pěkně dlouho, protože se mi neskutečně líbí a mám pocit, jako by ten blog prostě vystihoval se vším všudy.

Před asi půl rokem (možná to bylo déle, nevím) jsem si na blog vložila Toplist a díky tomu jsem mohla (a stále můžu) sledovat návštěvnost, která se mi za ten rok neskutečně zvedla. Dříve jsem měla návštěvníků asi jen 10. Teď jich je neskutečných 7 500 a já jsem všem, kteří navštěvují můj blog (i jen na kouknutí) neskutečně vděčná. Za každý komentář, námitku, pochvalu... Alespoň mi to dává pocit, že sem nepíšu zbytečně a jen tak ,,do vzduchu,, jak se říká.

Jinak k oblíbeným stránkám-těm moc děkuji za to, že se jim můj blog líbí, stejně jako mě se líbí jejich. Affilates obíhám docela často a za poslední dobu je jich čím dál více. To mě hrozně moc těší!

A teď pár poznámek:
1) Založila jsem novou rubriku, která se nazývá 1000 věcí, které nenávidím a myslím, že název napovídá za vše. Předem můžu říci, že jsem se nechala inspirovat od blogerky Dahlie takže to není čistě můj nápad. Je to takový projekt zas jiného blogu, ale přišel mi to jako dobrý nápad. Jen doufám, že to číslo naplním :D

2) Stále se můžete ptát na různé otázky a pokud chcete, můžete se přihlásit o rozhovor o vašem blogu.

3) Emily je tu stále se mnou a sleduje vás!

Tákže: Happy birthday to youu...Ale ne, to bych zase přeháněla. Tak jo. Vše nej!

Kirma-Lee
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eruvië Eruvië | Web | 14. may 2012 at 18:07 | React

Congrats! Pocity ohledně návštěvnosti znám :-D každý den sleduji a hele, já jich měla za poslední týden 200 :D po dvou letech konečně nějaký úspěch :-)

2 motyliekridla motyliekridla | Web | 14. may 2012 at 20:23 | React

Ja tiež velmi dúfam, že sa mi esšte návštevnosť zvečší, ale som navý blog, a poprade pre väččšinu ludí nudný, al emna to proste bavý. PS tavoj blog sa mi velmi páči : D

3 Peťušaa Peťušaa | Web | 14. may 2012 at 21:02 | React

Gratulujem! A nech sa darí tvojmu blogu po celý rok :D tak ja na angline musím dávať pozor, a tiež ju milujem, ale ako si povedala, ze ked ide o matiku ci ine.. tak vtedy som v mojom svete :D :D

4 Martin Martin | Web | 14. may 2012 at 21:07 | React

Gratuluju ke krásné návštěvnosti a hlavně ke krásnému a kvalitnímu blogu! Taky se moc těším na novou rubriku, jen tak dál :)

5 Piper Piper | Web | 15. may 2012 at 17:38 | React

Skvělé! :)) To si pamatuju, jak jsme si založily každá blog v přibližně stejnou dobu, jenže já ne teď ten, co mám, ale ten petti04 blog.cz.....
Gratuluju! :))) A musím znova říct že ten dess se sem opravdu hodí! :) ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement