Rozhovor s blogerkou Ichii

12. june 2012 at 15:32 | Kirma |  Interviews with blogs
Ichii je velmi zajímavá blogerka se zajímavými zájmy a já se rozhodla s ní udělat rozhovor o jejím blogu, ale i zájmech.(A musím říct, že má i zajímavý design!)1. Proč jsi si založila blog a jak dlouho už ho máš?
První blog jsem si založila v devíti letech víceméně z hecu. Byl o Stmívání, ačkoli jsem ten film poprvé viděla snad až rok a půl potom, co jsem ten blog zrušila. Potom jsem měla blog o hudbě, pak hlavně deníček, autorskou tvorbu a všechny ty se mnou spojené věci, jako doposud. Hide-me je už můj v řadě asi osmý nebo devátý blog, založila jsem ho s marnou nadějí, že mi ho nenajdou spolužáci (což se asi po prvním týdnu stejně stalo) a 28.května to byl od jeho založení přesně jeden rok.

2. Máš hodně zajímavý desing blogu. Vytvářela jsi ho sama?
Děkuju moc za názor. Ano, design jsem si vytvářela sama, což se snažím "praktikovat" u co největšího množství grafiky a obrázků na svém blogu, je vytvořený v Photoshopu CS3 a je to poměrně rychlovka - jeho výroba včetně nastavení mi zabrala asi hodinku a půl, což je na mě docela málo :)) Grafiku jinak dělám asi tři roky, chvíli jsem dokonce i vedla grafický tým, který jsem ale pro nedostatek času musela pustit, nicméně dál funguje.

3. O čem tvůj blog je?
Jak už jsem trošku předeslala, můj blog je opravdu MŮJ, takže je především plný mých poněkud zmatených myšlenek, názorů, grafiky, fotek, povídek, poezie... takový trochu mišmaš všeho, co se týká mojí osoby. Dokonce jsem si jakmile to šlo loni v srpnu podala i přihlášku do AK, ale přede mnou čeká na vyřízení ještě asi okolo padesáti přihlášek, takže si chvilku počkám :))

4. Jakou máš oblíbenou hudbu/knížku/seriál/film?
Oblíbenou knížkou pro mě byl, je a asi i navždy bude Harry Potter, absolutně nezáleží na tom, jaký díl. Na knížkách od J.K.Rowlingové jsem prakticky vyrostla a myslím si, že můžu hrdě říct, že Harry rostl se mnou. První díl jsem si přečetla asi v pěti letech, když mě ve školce nudilo si hrát na kuchařky a tak jsem se učila číst :))

5. Píšeš na svém blogu povídky a pokud ano, jakého žánru hlavně?
Povídky píšu, především tedy jde o lehčí slash fanfiction, rozhodně se ale najde i čistě originální tvorba, kterou jsou především spíš moje básně, nebo třeba podle mě poměrně dobrá a povedená povídka "Listen to me one more time". (http://hide-me.blog.cz/1111/listen-to-me-one-more-time)

6. Jako první dojem z tvého blogu byl, že tu byly módní věci. Jaký styl nejvíce preferuješ?
Já jsem co do módy poměrně stylově nevyhraněnej člověk. Nosím to, co se mi líbí a je mi v tom pohodlně, líbí se mi barevné věci a miluju trička s potiskem a lodičky na vysokým podpatku. Naprosto mě například okouzlily boty Jeffrey Campbel - Lita, nebo víceméně cokoli od Christiana Louboutina. Jenže zkus si se třiačtyřicítkou nohou sehnat takhle úžasný boty, nemluvě o tom, že se svou výškou kdybych se nacpala do bot na 15cm podpatku, tak bych se skoro bála, že neprojdu dveřma... :D

7. Dost mě zaujal tvého blogu Love, sex and cigarettes. Charakterizuje nějak speciálně tvůj blog?
Můj blog přímo ne, spíš mě, než cokoli jinýho - narozdíl od svých přehnaně nábožensky založených rodičů se proti sexu před svatbou nebo kouření, ať už cigaret, doutníků, dýmky nebo třeba pro mě za mě trávy, nějak zásadně negativně nestavím. Já jsem v duši tak trochu hippie jako moje teta - snažím se být co nejpozitivnější, ale samozřejmě i mě se někdy povede mít depku a potom jsem teda sakra nepříjemná na všechny okolo :))

8. Kdo je tvým vzorem v osobním životě?
Tak to vůbec nevím. Kdybych měla vybrat tři lidi, tak to bude pravděpodobně ona zmíněná teta, se kterou si absolutně skvěle rozumím, jeden z mých nejlepších kamarádů Handle (http://www.youtube.com/handle93) - především proto, že ačkoli si to asi neuvědomuje, toho pro mě strašně moc udělal - a herečka Jane Lynch, její role v Glee je naprosto skvělá, miluju tu její nadsázku a ironii.

9. Co tě dokáže naštvat?
Mladší sestra, ta mě na*írá prakticky čtyřiadvacet/sedm, pak asi nespravedliví učitelé, kterých máme na gymplu bohužel docela dost, a rozhodně když mi někdo nevěří nebo o mě pochybuje. To nesnáším - na druhou stranu mi potom přináší mnohem větší zadostiučení, když dotyčnému člověku dokážu, že když se snažím, zvládnu všechno =)

10. Co naopak potěšit?
Velká horká čokoláda ze Starbucks, nečekaná pusa od přítelkyně, veselá dobrá překvapení, dobrý knížky nebo kvalitní hudba... toho je hodně. :)

11. Na blogu píšeš, že měříš metr osmdesát. Přemýšlela jsi někdy o tom, že chceš být modelkou?
Popravdě řečeno, ne. Vzhledem k tomu, že mám spooooustu kil navíc a taky proto že to musí být hroznej stres, bych modelkou být nechtěla ani za nic. Když to někoho baví, prosím, ať to dělá, ale já jsem tak vystresovaná už jen ze školní fotky, že si neumím představit, že bych byla třeba fotomodelkou a měla těch fotek nafotit za den sto padesát. Tohle fakt ne. Já jsem v duši umělkyně, takže bych asi snesla třeba práci návrhářky (čehokoli) nebo fotografky, ale na modeling mě nikdo nedostane =D

12. A poslední otázka: Jak by ses charakterizovala třemi slovy?
Arogantní, temperamentní a šílená (v tom dobrým slova smyslu... snad) =))

Blogerce velmi děkuji za rozhovor!
 

2 people judged this article.

Comments

1 Ria Kon Ria Kon | Web | 12. june 2012 at 18:52 | React

Koukám, že spousta lidí si projde řádkou blogů, než se usadí nad autorskou tvorbou, ať už jde třeba jen o vlastní žvásty, názory apod :D
U mě tomu nebylo jinak :D

2 ichii. ichii. | Web | 12. june 2012 at 19:10 | React

Moc děkuju za rozhovor, jen bych chtěla podotknout, že moje přezdívka se píše s malím "i" na začátků =))

3 ichii. ichii. | Web | 12. june 2012 at 19:11 | React

[2]: *malým, fuj, píšu jako prase =D

4 Foxie Foxie | Web | 13. june 2012 at 8:31 | React

líbí se mi ten interview nápad, palce hore! :)

5 Minu Minu | Web | 13. june 2012 at 15:10 | React

Zajímavý rozhovor se zajímavou blogerkou. Líbí se mi, že jde tak trochu proti proudu a nemá na všechno stejné názory jako všichni ostatní. :-D

6 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 13. june 2012 at 15:56 | React

[1]: : myslím že tohle je u všech..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement