30 Days Meme-Den šestý

28. august 2012 at 9:15 | Kirma |  30 Days Meme30 zajímavých faktů... uff, tak to bude opravdu zajímavý.

1) Jsem hodně upřímná tudíž pro některé lidi můžu působit až skoro drze. Říkám svůj vlastní názor, sice se ho snažím říct co nejjemněji, aby to druhému neublížilo, ale přesto se to toho člověka nechtěně dotkne. Ale nebudu se přece přetvařovat. Raději dám příklad:
Kamarádka si zkouší šaty, ale nesluší jí. Tak řeknu:
,,Nene, tyhle ne, spíš bych ti doporučila tyhlety a támhlety, to by ti podle mýho názoru slušelo víc...,, ale taky záleží na situaci. Mě se třeba líbit nemusejí, ale ji ano, hlavně když se v tom cítí dobře.

2) Dříve jsem byla mall-goth což znamená, že jsem byla pozérka co se týče gothic subkultury. Myslela jsem si, že Nightwish a Evanescence jsou gothic, ale až teprve v 16 letech jsem zjistila pravou podstatu této subkultury. Teď už jsem samozřejmě lépe informovaná:D

3) Nebojím se experimentovat s vlasy, teď moje pačesy zdobí červená barva. Avšak nesmím zase tolik experimentovat kvůli střední škole, kde se to nepovoluje. Tudíž nějaká zelená s červenými melíry nepřipadá v úvahu.

4) Raději se vyžívám v hororech, než přeslazených amerických romantických komediích. někdy totiž mají lepší podstatu a víc se u nich pobavím, než u romantických komedií. A navíc se strašně ráda bojím.

5) Nemám ráda zdrobněliny, za slova jako ,,ťuťínečku, myšáčku, atd.,, anebo když někdo zdrobňuje moje pravé jméno, tak to bych dokázala zabíjet. Proto jsem si taky vybrala přezdívku, která se nedá tak úplně zdrobnit. A když už, tak to zní hrozně divně.

6) Poslouchám hlavně pravý, nefalšovaný rock, gothic rock, dark-wave, punk a občas i metal, stejně tak si s chutí poslechnu i epickou hudbu, nebo různé soundtracky z filmů, tudíž na první pohled se vám může zdát, že poslouchám jen gothic hudbu, ale poslechnu si i Nirvanu, Nightwish, i skupinu Globus.

7) Rozumím si raději se staršími lidmi, než jsem já, přikládám to tomu, že jsem jedináček a odjakživa jsem se ocitala ve společnosti dospělých.

8) Klidně si poslechnu i vážnou hudbu, což se vztahuje tak trochu k bodu 6, ale zas ne tak úplně:D Beethoven, Mozart, vůbec mi to nedělá problém. Naopak je považuji za umělce.

9) Jsem snílek s otevřenýma očima, tak nějak žiju ve svém vlastním světě, se svou fantazií, se svými myšlenkami. Nejspíš je to důkaz mýho ,,podivínství,,.

10) Jsem chudokrevná, jsem bledá, od pohledu nemocná, každou chvíli je mi na omdlení, když se prudce postavím, takže přijmu červené krvinky!!

11) Stejně tak nevidím na dálku, raději vám svoje dioptrie psát nebudu. Ale můžu vám říct jedno-nemám brýle a vše vidím jako barevné skvrny, tudíž brýle jsou mojí součástí a neobejdu se bez nich.

12) Mám imaginární kamarádku, se kterou mám tady dokonce rozhovory, ano, je to Emily Strange. Na dveřích mám dokonce její plakát.

13) Mám nízké sebevědomí, po psychické stránce. Nedokážu si moc věřit, co se týče písemek, nějakého zkoušení, apod.

14) Nikdy jsem nebyla na dětském táboře, měla jsem strach z dětí. Že mi budou ubližovat.

15) Nesnáším játra, prejt, jitrnice a jelita.

16) Jako malá jsem byla přítomna u zabijačky, dodnes si pouze pamatuji, jak jsem jedla jitrnice a zabijačkovou polívku.

17) Zajímám se o záhady jakéhokoliv typu. Ať už jde o duchy, nějaké záhadné události a jiné, vždy se o tom chci dozvědět více.

18) Už nikdy si na sebe nevezmu pudr, nebo make-up, naposledy to byl totiž trapas

19) Jsem dokonce snadno výbušná a to hlavně, když mám pravdu a někdo si stojí za tím svým nepravdivým názorem.

20) Dalo by se říct, že jsem perfekcionistka, i když na mém stole v pokoji to tak nevypadá:D Ale tomu říkám organizovaný nepořádek.

21) Mám docela slušnou sbírku plyšáků a vůbec se za to nestydím, jen už nevím, kam je mám dávat.

22) Co se týče knih, nepohrdnu žádným fantasy žánrem. Ono je vlastně úplně jedno, co čtu za žánr, hlavně, když mě to zaujme.

23) Chtěla bych umět zpívat jako Tarja Turunen, její zpěv je prostě jedinečný. Podle mě je to nejlepší zpěvačka.

24) Mým snem je stát se buď japanoložkou, překladatelkou, průvodkyní nějakém zajímavém zámku, anebo psycholožkou. Od spisovatelky jsem upustila, protože vím, že na to nemám, i když ráda píšu povídky.

25) Miluji navštěvování kulturních zařízení jako jsou kina, divadla a nepohrdnu i plesy a různými společenskými akcemi ovšem musí tam být dobrá společnost. Protože se dostávám do dalšího bodu a to je

26) Mám strach ze seznamování, jelikož se to na mě dost v minulosti podepsalo. Sice je fajn poznat nové lidi, je to určitě příjemné, ovšem není příjemné zjistit, že se nechovají tak, jak jste předpokládali.
Jak se chovají ve společnosti a jak se chovají mimo ní je rozdíl.

27) Nevadí mi návštěva doktorů, nikdy jsem neměla strach třeba ze zubaře, nebo z normálního doktora.

28) Své 7 narozeniny jsem slavila zrovna v den, kdy se stal atentát na Dvojčata v New Yorku.

29) Týrání zvířat a dětí mi přijde jako vrchol bezcitnosti a léčení si mindráků na druhých. Dávala bych za to ten samý trest, jako to lidé udělali s těmi nevinnými stvořeními.

30) Zajímám se i o zdravou výživu a zdravý životní styl. Mám mnoho oblíbených sportů a mám vždy lepší pocit, když si zasportuji. Ovšem je mi záhadou, proč vědomě vynechávám tělocvik :D

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ivi Werwolfin Ivi Werwolfin | Email | Web | 28. august 2012 at 11:51 | React

Okuliare nosievam aj ja :D a experimentujem s vlasami taktiež, no ale nemôžem už veľa, nejak mi začínajú asi padať, ja skôr experimentujem so strihom :D
Beethoven a Mozart sú úplne fantastickí, mám doma 12 CD klasickej hudby.
Ale zaujímavé veci, ja som napríklad oslavovala svoje trináste narodeniny v piatok trinásteho :D

2 tail-haris tail-haris | Web | 28. august 2012 at 13:21 | React

zhruba 2/3 toho máme společného :-) :D

3 Wizie Wizie | Web | 28. august 2012 at 14:48 | React

Sdílím s Tebou body 9, 11, 15, 17, 20 (organizovaný nepořádek :D), 21, 29 a 30.
A nejspíš ještě něco, ale u některých jsem si nebyla tak jistá, tak je nezmiňuji :)
Muselo to dát asi dost zabrat, co? Vymyslet třicet informací o sobě..? Já myslela že umřu, když jsem jich měla napsat devět. DEVĚT!

4 kirma-lee kirma-lee | Web | 29. august 2012 at 10:43 | React

[1]: Oslavování 13 narozenin v pátek třináctýho? Tak doufám, že se nic nestalo:D Jinak kdybych mohla, tak bych měla na tý hlavě snad úplně všechno, ovšem se to zase nemá přehánět.

[2]: No vidíš to:D

[3]: Někdo ten organizovaný pořádek jen tak nechápe, no co, tak stává se:D Ano, dalo to zabrat. Hodně moc to dalo zabrat.

5 Terka Terka | Web | 1. september 2012 at 19:08 | React

Já píšu horory, ale třeba kdybych se měla podívat na nějaký horor v televizi, tak bych asi umřela strachy. Jediný, co není tak strašidelný, jsou 'Houbičky'. Prostě snědli moc houbiček a dostali halucinace...
Já jsme byla pouze jednou na dětském táboře a to bylo vlastně se Sokolem, kde jsme dříve chodila, ale teď už se mi tam ani moc nechce.. není tam moc lidí v mém věku, jen o hodně menší děti. Já si třeba ráda popovídám s mladšími, protože koneckonců těch znám daleko více než těch v mém věku. Ale ani občasné poklábosení se staršími není na škodu ;)
Taky mám docela slušnou sbírku plyšáků a v našem malém bytě je to docela umění. Je mi líto je vyhazovat když si je třeba můžu nechat pro své děti (to samé panenky :D)
Taky se hrozně těžko seznamuji, třeba se spolužáky jsem se začala bavit až nějak ve druháku po tom, co už byli ve svých skupinkách. Já prostě nemůžu nikdy nikam patřit! Ale vůbec mi to nevadí (jen někdy), já přece tvořím jednočlennou skupinu :))

6 laurdes laurdes | Web | 9. september 2012 at 20:00 | React

Jéé, teď jsem se o tobě dozvěděla spoustu zajímavých věcí :) .. k hudbě podotknu, že Nirvanu také můžu, dál pak třeba Green Day, játra také nejím a to jsem ani neviděla žádnou zabíjačku.. a jestli chceš, klidně ti budu řikat kirmička-leeička :D .. také na sebe musím něco prásknout..tak třeba - ze všeho nejvíc se bojím živých říčních ryb :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement