30 Days Meme-Den čtrnáctý

12. september 2012 at 16:17 | Kirma |  30 Days MemeSvoje dětství si pamatuji naprosto výrazně. Nechtěla bych to všechno znovu zažít. Těch vzpomínek bude víc a jsou trochu... pro mě bolestivé. Protože lituji toho, co jsem dělala. Ale snad se tam najdou i nějaké dobré vzpomínky, které mi vykouzlí úsměv na tváři (a snad i vám), protože život není jen o té temnotě. I když na ní si člověk bohužel vzpomene dříve a s větší intenzitou.

Začnu raději pozitivními věcmi. V dětství mi rodiče vždy před spaním četli pohádky-ovšem ne zcela obyčejné, ty dětské jaké známe. Měla jsem tak trochu ,,jinačí vkus,, co se týče pohádek-byli trošičku morbidní (ale pořád to byly pohádky, aby jste se nelekli). Ne tak ono šlo hlavně o to, že už jsem ty klasické pohádky znala, už skoro všechny nazpaměť.

Určitě znáte ta slovní spojení-to je ale drzý dítě!! Já byla možná víc, než jen ten ,,přidrzlý malý spratek, který potřebuje dostat na zadek,,. (hezky, ono se to rýmuje) Vytvářela jsem na to nespočet článků, ale můžu říct, že na to svoje chování vzpomínám vážně nerada. Jakmile se mě někdo zeptá: ,,Na co si první vzpomeneš, když jsi byla malé dítě?,, tak mi právě vytane na mysli tohle. Je to docela trapné a dokola omílané. A opravdu, možná bych nějakou tu světlici našla, ale hodně těžko. Musela bych se vážně snažit. Ten světelný bod v mém kdysi dětském já.

No, a od včerejška jsem už na tomto světě 17 let. Je to neuvěřitelný, kolik let už tady jsem, přijde mi, jako bych větu ,,já chci, aby mi bylo sedmnáct!!,, neříkala před sedmi lety, ale včera....
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Awaran Awaran | Web | 12. september 2012 at 18:45 | React

To je krásně napsné..skoro mě to rozplakalo..:)
moje nejranější vzpomínka? bylo jich fakt moc a co se týká tvého komentáře tak fetka..nevím jestli to vědí a děkuji za komentář celkově..a určo si někdy zase zavoláme..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement