30 Days Meme-Den devatenáctý

21. september 2012 at 21:23 | Kirma |  30 Days MemeUpřímně? Nerespektuji je skoro nikdy xD Ne, vážně. Dalo by se říct, že jsem rebelka. Dělám si tak trochu co chci. Neberu ohledy na to, kolik mi je let. Ale jak se o sebe dokážu postarat-a to je přece nejdůležitější.

Bude to znít naprosto šíleně, ale až střední škola mě naučila být samostatná. Tam už každý musí bojovat sám za sebe a nikdo ho tam nevede za ručičku. A mám takový pocit, že rodiče to na mě poznali-už mi dali takovou tu menší ,,svobodu,, která razí heslo: ,,Dělej si, co uznáš za vhodný, ale pod podmínkou, že přijmeš to, co ti řekneme.,, Pro ty, kteří to nepobrali-mám určitá pravidla, která musím dodržovat, abych stále platila za tu spolehlivou dcerušku. Třeba-vrátit se ve smluvenou hodinu. Tak to je asi jasné. Navíc mi zrušili domácí vězení. Nemá cenu mě ,,držet pod zámkem,, protože to nevydržím a oni to vědí.

Když vezmu na vědomí hříchy minulosti, tak to už jsem rodiče neposlouchala vůbec. Tedy-dalo by se to tak říct. Chodila jsem o dvě hodiny později, než byl smluvený čas, a ještě jsem se vymlouvala, že já za to rozhodně nemůžu. Ne, prostě já ne, to je nemožné. To je pěkně zlý, nemyslíte? :D

Těch nerespektujících období by se našlo rozhodně více. Není jich zrovna málo, ani tato stránka by na to nestačila. Ano, taková ubohá osůbka jsem byla. Víte co by bylo nejlepší? Přivažte mě provazem ke stěžni lodi a nechte mě vyplout na moře. Schválně co to se mnou udělá.

Určitě se budu chtít vymanit, protože mám ráda svobodu...
 

2 people judged this article.

Comments

1 Wizie Wizie | Web | 22. september 2012 at 11:14 | React

Co se týče toho návratu domů ve smluvenou hodinu, na to jako jedno z mála si musím já dávat pozor, protože u nás je to katastrofa, i když příjdu domů jen o deset minut později :D
Ale ten zbytek? Domácí vězení, nebo nějaké zákazy na mě také moc neplatí (stejně si k tomu počítači sednu, až se nebude dívat. Typická výmluva: "Jé, promiň, já zapoměla!" jistě všechno zase vyžehlí), ale tak to má asi kadý. Téměř. Tak tedy, s tím opožděným příchodem tě obdivuji (dá-li se to tak říct :D ), protože, jak říkám - to jediné bych si nikdy nedovolila.

2 Minu Minu | 22. september 2012 at 13:36 | React

Tak já platím za spolehlivou tedy kromě udržování pořádku :-D Domácí vězení jsem nikdy neměla protože to jaksi nefunguje :) Kdybych ho náhodou měla, atk si sednu s knížkou a co, no. Já to dobrovolné domácí vězení aplikuji často. Jinak to vyslání na moře bych si docela ráda vyzkoušela :-)

3 Terka Terka | Email | Web | 22. september 2012 at 17:18 | React

[2]: Dobrovolné domácí vězení taky aplikuji často, nemusím nijak moc chodit ven. Jsem vcelku líná. Ale třeba mi,většinou taťka, zakazuje počítač. Já si tam ale stejně najdu nějakou skulinku :-D ale před taťkou pšt!:D

4 kirma-lee kirma-lee | Web | 23. september 2012 at 9:59 | React

[1]: No já už si to taky nemůžu moc dovolit-jelikož už jezdím od domova dál, tak se mi ta smluvená hodina dokonce i hodí-jinak to prostě nejde. Mimochodem zákaz na počítač mi dát ani nemůžou, protože ho často potřebuji jako pomocníka na domácí úkoly :D

[2]: Máme to dost podobné. Aplikování domácího vězení je někdy vážně lepší, a mám takový pocit, že rodiče už tuší, že si sama dokážu to domácí vězení dát. Někdy mě spíše vyhazují ven, ale to je taky ojedinělý případ :)

[3]: Ono chodit ven je někdy lepší pro provětrání hlavy a relax :D A taky se mi občas dělávalo, že jsem dostala zákaz na počítač (to jsem ho ještě tolik nepotřebovala, bylo to na základce), ale stejně jsem si tam bez dovolení na chvilku vlezla:D Byla docela sranda, když se na to přišlo.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement