30 Days Meme-Den sedmnáctý

18. september 2012 at 17:54 | Kirma |  30 Days MemeÚspěchy a neúspěchy... jo tak to je pořádný téma na zamyšlení. Když vymažu současný rok, tak můžu říct, že ta 11 na konci byla rokem pořádných změn, které se se mnou táhnou a budou táhnout po nějakou dobu.

Tak vezmu to nejdřív pozitivně. Na první úspěch, na nějž si vzpomínám byl, že jsem se dostala na střední školu. Jak u mě vládla ta nervozita, když jsem si podávala 3 přihlášky a podvědomě jsem tušila, že mě nevezmou ani na jednu (a přesto mě vzali na dvě), takže jsem byla pořádně vyklepaná. Jaký bylo překvapení, když mi přišel dopis, že jsem byla přijata a mám se dostavit na pohovor.V ten rok mi to připadalo jako největší úspěch.

No a co neúspěchy? Ty jsou spíše takové drobnější, které ani nemusí stát za uveřejnění-přece jenom to byly takové ty všední neúspěchy, se kterými se setkáváme skoro dennodenně... Když vypustím tu střední školu, celý rok 2011 bych shrnula jako nezáživný rok, při kterém jsem nezažila něco, co by mě poznamenalo nějak hluboko v srdci. Možná ty malé drobnůstky, které mě dokázaly potěšit, ale i rozesmutnit... avšak podle mého názoru je rok 2012 mnohem záživnějším a jaksi ,,šťavnatějším,, rokem, než ten předchozí ;)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement