17) Nespolehlivost

21. november 2012 at 17:03 | Kirma |  1000 věcí, které nenávidím
Sice to trochu souvisí s bodem Sliby, chyby.. ale to nevadí. Nespolehlivost je vlastnost, která mě dokáže naštvat na nejvyšší míru a kdy mám pocit, že bych nejradši daného člověka donutila vypsat X věcí, které neudělal okamžitě a ve smluvenou dobu. To by byla bichle.


Dnes se mi zrovna něco podobného totiž stalo. Jeden náš učitel, který vlastní naší školu si vybral nějaké lidi pro prezentování naší školy na burze. Byla jsem mezi nimi a byli jsme už domluveni předem, že tam půjdu. Nakecal mi, že jsem spolehlivá, že minulou burzu jsem prezentovala dobře a že tenhle rok bych mohla prezentovat znova. Řekla jsem si: "jo jo, to bude dobrý, aspoň se uleju ze školy...."
Jenže se to nějak obrátilo. Mělo se tam jít po druhé hodině (nebo možná během třetí, nevím) a on mi doslova slíbil, že dojde pro všechny lidi, co zval na burzu do tříd, že nemáme čekat na chodbě. Tak jsem jako blbka čekala ve třídě a zúčastnila se hodiny češtiny, doufajíc, že učitel přijde.

Nepřišel.

Proč? Nejspíš zapomněl. Odjeli beze mě a nikoho nenapadlo dojít do toho druháku, do naší třídy a říct mi, že mám jet s nimi. Z hodiny jsem odejít jen tak nesměla. Spolužáci mi říkali, že ten učitel je debil a podobně.. a řeklo mi to i dost lidí z jiných tříd. Já to věděla, už od prváku. Jenže netušila jsem, že to zajde tak daleko. Ta burza je i zítra, od devíti. Řekla jsem si, že na jeho nespolehlivost kašlu a že mu to pěkně omlátim o hlavu. Něco mi slíbil, tak to měl i dodržet. Pro všechny lidi přišel, jen na mě jaksi ZAPOMNĚL. Zapomněl? Bůhví, jestli si ze mě nevystřelil. Ať je to ale jak chce, zítra tam pojedu s nimi chtě nechtě. A je mi jedno, že z toho budu mít průser. Jestli mi řekne, že tam jet nesmím, sbalím se a odjedu domů. Nebude to ale moje chyba.

V tom tkví moje nesnášenlivost k nespolehlivosti. Raději se držte toho, co po druhém chcete, nebo na to krutě doplatíte.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Wizie Wizie | Web | 21. november 2012 at 19:38 | React

Tak to muselo být opravdu nepříjemné. Vůbec se Ti nedivím, zuřila bych stejně. Ve škole máme učitelku, která se mi také zdá dosti nespolehlivá. Poslední dobou si všímám, že na hodiny chodí pozdě a zapomíná nosit pomůcky (jednou to jsou naše sešity, poté jakési pracovní listy). Kdyby jen to, jenže ona si pak někoho vyhlédne a pošle ho pro pomůcky do kabinetu. Ten se z takových 50% vrátí s tím, že to nenašel (ano, i můj případ) a ona ho seřve, jak je nemožnej a nespolehlivej, že nedokáže najít ani jeden papír (v kupě mezi dalšími dvaceti papíry). To pak má člověk sto chutí zeptat se, kdo je tu opravdu nespolehlivý, když je na žáky sám přísnější než kdokoliv jiný, ale sám jako vzor nestojí za nic. :-)

PS: Reakce na Tvůj komentář → Znáš Drrr (Durarara)? Pokud ne, doporučuji shlédnout. Zprvu je to nuda, ale nakonec mi bylo moc líto, že to končí.
Každopádně - chlapci jsou Kida Masaomi a Mikado Ryugamine ^^

2 kirma-lee kirma-lee | Web | 21. november 2012 at 20:15 | React

[1]: Takových lidí bohužel bývá čím dál více. A mám takový pocit, že tohle zašlo až příliš daleko-ani mi neřekl, že tam třeba nebude místo, nebo že už mě nepotřebuje, nebo tak. Prostě odjel a nic, což mě namíchlo asi nejvíc.

Ta vaše učitelka je upřímně stejně na zabití, jak soudím z tvého vyprávění, jako ten náš učitel. Neskutečný, co tyhle lidi vůbec pohledávají ve školství.

3 Dead Pillow... Dead Pillow... | Web | 21. november 2012 at 21:48 | React

Tak to mě nechtěj poznat... (.___.)Jsem celkem hodně nespolehlivá z pohledu srazů, domácí přípravy, osobní péče a já nevím v čem ještě.... (-,-) Mám to asi v povaze, ale když jsem si své chyby vědoma nebo na ní byla upozorněna klaním se poškozenému další 3 měsíce dokud mi zcela neodpustí... :D Snažím se s tím nco dělat, ale asi se toho už nezbavím.... (TwT)

4 Awaran Awaran | Web | 25. november 2012 at 12:34 | React

S tím nepřišel souhlasím! To jsem měla nedávno tak s kámošem, že ráno mu dám peníze, které si chtěl půjčit. Tak jsem v tom mrazu čekala jak debil a on nepřišel, tak jsem odešla, ale trochu jsem se bála jako prostě že ty peníze potřebuje a já odejdu, no, ale za to mohl on, nakonec se mi omluvil, že zaspal no .. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama