The Darkness Club

14. november 2012 at 19:47 | Kirma |  Gothic subkultura
Určitě se mezi náma najdou příznivci nějaké subkultury. Ať už je to gothic, metal, punk, EMO... bohužel v dnešní době, kdy média se opravdu cpou do každé věci, o které nic neví. Nejenom média, ale i samotní lidé, kteří se snaží za každou cenu někam zapadnout a je jim jedno, že se ztrapní. Proč? Protože například píšou pozérské články. Píší něco, o čem neví vůbec nic.

V poslední době se pozérství hodně rozmohlo v gothic a metalové subkultuře-málokdo o nich něco pořádně ví. Už se najde hodně málo lidí, kteří tomu doopravdy rozumí a přesto je jednoduché si o tom něco pořádně zjistit a nečíst nějaké blbosti, které nejsou vůbec pravdivé.

Proto vznikl Darkness Club. Klub, kde se shromažďují lidé, kteří se zajímají (anebo jsou dokonce součástí) o nějakou subkulturu. O které se konkrétně jedná?
-gothic
-metal
-punk
-EMO
a jiné

Proto název Darkness Club. Hledáme lidi, kteří by se chtěli do Darkness Clubu (DC) přihlásit a pomohli nám vytvořit komunitu těch, kteří o nějaké subkultuře ví. Kteří by o tom dokázali psát. A hlavně by přispívali pravidelně. Alespoň jednou za měsíc. Jakýmkoliv článkem, ať už jde o názor na subkulturu, nebo recenzi, boření mýtů o dané subkultuře, pravdivé články o subkulturách, jaké skupiny dané subkultury vážně poslouchají a jestli tam patří, a tak dále. Uvítáme vše. Budeme rádi, když těch lidí bude čím dál více. Tento klub můžete doporučit i lidem, o kterých víte, že o nějaké subkultuře ví. Ale co je hlavní, aby členové byli aktivní. Rozhodně nehledáme členy, kteří prostě chtějí být v nějakém klubu a jen tak mít lážo plážo ikonku na blogu a nezúčastňovat se aktivity.

Pokud vás klub doopravdy zaujal a měli byste chuť a čas věnovat článkům o subkulturách, tak stránka je zde: http://the-darkness-club.blog.cz/ anebo pište na thedarknessclub.blog@gmail.com. Ověříme si, jestli byste doopravdy chtěli být členem a jestli splňujete podmínky.

Budeme moc rádi za přibývání členů. Čím více aktivních příznivců subkultury, tím lépe.
Těšíme se na vás!

 

3 people judged this article.

Comments

1 Effy Effy | Email | Web | 18. november 2012 at 20:11 | React

Taky jsem přemýšlela, že bych o Darkness club něco napsala. Zatím jsem byla líná a tak jsem alespoň vytvořila odkaz v horní části blogu. Snad se časem pustím i do toho článku.
Osobně si myslím, že kvůli mé kresbě není zapotřebí mít otevřenou papulu, ale potěší to. Snažila jsem se. Děkuji ^^

2 Awaran Awaran | Web | 19. november 2012 at 16:04 | React

Už jsem se stavovala, zatím jen na omrknutí, ale komentovat budu později.. :) Vypadá to opravdu zajímavě  naprosto souhlasím. Dnes si každý o sobě myslí, že je např. metal, jen když nosí nevím co..:D Opravdu inteligence. Fakt je, že mě to dřív dost uráželo, ale již jsem si zvykla a musím se tomu doopravdy opravdu jen smát..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama