Konec s novým začátkem ...?

20. june 2013 at 13:34 | Kirma |  Kecy v kleci
Přijde mi, že ten druhý rok na střední uběhl opravdu pomalu, ale konečně se blíží konec a dvouměsíční volno, na které se asi každý těší. Avšak když si vzpomeneme na to počasí, na které většinou nadáváme ( i když najdou se výjimky :D ), tak nám to přijde jako prapodivný úkaz - a doufáme, že ty prázdniny si i tak užijeme naplno. Pokud teda to naše nevyzpytatelné počasí dovolí.Vím, že jsem na svém blogu nebyla dlouho, velice se omlouvám. Jde o to, že je hodně málo času a škola z toho všeho tvoří takových 80 %. Nechci se vidět ve čtvrťáku. Navíc mi opravdu docházejí nápady, inspirace na články, ve své hlavě mám pocit, jako bych už vše napsala, i když témat je nespočetně mnoho.

Ale blog rozhodně neruším, jestli máte na mysli toto :D

Jako hlavní úkol na prázdniny jsem si zadala čtení. Protože jsem uvízla na tom žalostném počtu jedné knihy za měsíc (Kirmo, styď se), chci to napravit. Jasně, chtít je hezké, ale činy by měly přijít hned. Jenže ono se to řekne, ale hůř udělá. Ještě navíc, když se chcete věnovat povinné četbě na maturitu, abyste to nemuseli dohánět na poslední chvíli, jak se tak dobře znám, ale něco vám v té palici přeskočí a řekne vám to prostě Ne. Tak jak to mám potom dodržovat, perkele?

Mám nespočet plánů, co dělat, jenže prostě není čas. No a když je trochu času, tak není chuť. Hlavní 2 věci co chci, jsou nebýt pasivní a někde chytit inspiraci.

Co je navíc u mě nového je to, že jsem se zase začala trochu zabývat mou minulostí. Vyhledala jsem a začala komunikovat s lidmi, které jsem v minulosti znala - potěšilo mě, že si vzpomněli a je nejspíše potěšilo, že jsem se za těch několik let dost změnila. Vím, že bychom se za minulostí neměli moc ohlížet, ale ty vzpomínky vám prostě nedají spát.

No a poslední věcí je, že svůj hudební vkus dělím nejen pro gothic žánry, ale i pro metal - trochu konkurence, ale mě to nevadí.

Toť asi vše. Kdybych se tu objevila až o prázdninách (nedejbohové až po prázdninách), užijte si ten poslední týden školy a pořádně užívejte toho dvouměsíčního volna, co to jen půjde!

Kirma Lee
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charlie Charlie | Email | Web | 20. june 2013 at 14:38 | React

Hí, prázdniny. Ony bývali tak super, keď som ešte chodil do školy... teraz mám "prázdniny" od začiatku marca a vôbec sa mi už nechce prázdninovať. Ale škola je niečo iné, budem sa na ne takisto tešiť na rok, pretože som hrdý vysokoškolák :-D

2 Literární klub Literární klub | Web | 27. august 2013 at 21:51 | React

Zdravím tě jménem Literárního klubu, jehož jsi členem. Klub byl delší dobu neaktivní, ale také už je nějakou dobu zpět a nám se poztrácely emaily z vašich přihlášek. Proto tě prosím, abys poslal/a email na klub.literarni@gmail.com a do předmětu napsal/a "Kontakt".
Připojuji, že členové, kteří se neozvou, budou po dalším několikerém upozornění z LK nejspíš vyhozeni.
S pozdravem,
hustokrutopřísný tým LK.

3 sarush ef sarush ef | Web | 30. august 2013 at 14:35 | React

Už jsem se lekla. Taky si užij zbytek prázdin.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement